spotlar 1 spotlar 2 spotlar 3

Yönetim Kurulu Başkanından

yönetim kurulu başkanı selman özgün başkanın mesajı yazısı f

Günümüz hayat ve ekonomi şartları, insanlar üzerinde derin izler bırakmaktadır. Beden sağlığımız kad ar ruh sağlığımız da önemlidir. Her gün biraz daha , koşulları, gelişen teknolojiye ayak uydurma telaşı, karmaşık hale gelen insan ilişkileri, insanların mutluluklarını azaltmaktadır.

Nirvana Psikiyatri Polikliniği bu doğrultuda Antalya da psikiyatri alanında uzman kadrosuyla, kaliteli bir hizmet anlayışıyla Özgün Group çatısı altında hizmet vermektedir.

Antalya Nirvana Psikiyatri Polikliniği bünyesinde uzman hekimler, deneyimli psikologlar, özel eğitim uzmanları, gelişim uzmanları; bebek,çocuk,ergen ve yetişkin alanlarında hizmet sunmaktadırlar.
Antalya Nirvana Psikiyatri Polikliniğinin modern altyapısı, en ince detaya kadar, danışanlarının yüksek standartlarda hizmet alabilmeleri esas alınarak dizayn edilmiştir.
Özgün Group olarak Nirvana Ruh Sağlığı Kliniğini kurmaktaki amacımız; insanlara, psikiyatri alanındaki tüm hizmetleri en verimli ve en ekonomik biçimde verebilmek ve onları mutlu etmektir.

Nirvana projesi kapsamında canı gönülden çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Selman ÖZGÜN

Yönetim Kurulu Başkanı

makale spotlar 5 spotlar govdealt 1 spotlar govdealt 2 spotlar govdealt 3 spotlar govdealt 4
makale spotlar 6