Özel Nirvana Psikiyatri Kliniği Hakkında

Özel Nirvana Psikiyatri Kliniği, yetişkin, ergen ve çocuklarda görülebilen psikiyatrik ve psikolojik rahatsızlıklara yönelik ayakta teşhis ve tedavi hizmeti vermek amacıyla Antalya'da kurulmuştur.

Özel Nirvana Polikliniği kaliteli hizmetin, spesifik bir alanda uzmanlaşma ile gerçekleşeceğinin bilincindedir. Bu nedenle İstanbul, Ankara ve yurtdışından Antalya'ya transfer ettiği, her biri alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli hekim ve psikologlar ile psikiyatride tam teşekküllü hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Psikiyatri anabilim dalına ait bölümlerde uzmanlaşmış bir kadro ile hizmet vermektedir. Danışanlarının sorunlarına itina ile yaklaşan, doğru tanıya uygun bilimsel metodlarlla cevap veren ekibimiz "kişiye özel sağlık" anlayışı ile olması gerekeni Özel Nirvana Psikiyatri Kliniği farkıyla ortaya koymaktadır

Kliniğimiz bünyesinde;

  • Bireysel terapi
  • Grup terapisi
  • Oyun terapisi
  • Aile terapisi
  • Cinsel terapi
  • Acil müdahale ve gözlem odaları bulunmaktadır.

Danışanlarımızın seanslarını beklerken iyi vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla,

Bekleme odaları ,Vip salonu, Aile bekleme salonu (ek olarak anneler için emzirme ve alt değiştirme odamız)Engelli bekleme salonu (ek olarak özel wc ve Lavabolar )Çocuklu aileler için oyun salonu ve çocuk lavaboları Kütüphanemiz bulunmaktadır.

Polikliniğimizin açılışından kısa süre sonra hizmet standartlarımızı arttırmak için ISO 9001:2008 Kalite Hizmet Belgesi ve OHSAS 18001 İşçi ve İşçi Sağlığı Güvenliği Belgelerine sahip olmuştur.

Randevu sistemi ile hizmet sunulmaktadır. Zamanınız bizim içinde çok değerli.Bu nedenle Randevu sisteminden kaynaklanacak bir bekleme yaşamazsınız.Size taahhüt edilen zaman diliminde doktorunuzla görüşmeniz sağlanmaktadır.Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımızdır. Onlar için her zaman en iyi olanı tercih ederiz. Sağlıkları ise asla şansa bırakılmayacak kadar önemlidir. Çocuğunuzun herhangi bir probleminden ötürü sağlık hizmeti almak için merkezimize geldiğinizde onların hastahane ve doktor korkusu yaşamadığı bir ortamda bulunması için gerekli tüm detaylar düşünülmüştür.Özel Nirvana Polikliniği'nde aldığınız hizmet kalitesi ile sağlık harcamalarınız doğru orantılıdır.